“کالیستا” که در زبان لاتین معنای “زیباترین” را دارد. نام مجموعه ی رنگارنگ و متنوعی از لوازم آرایشی است که ویژگی های منحصر به فرد آن، کیفیت برتر، قیمت بسیار مناسب و گوناگونی بی نظیر رنگ ها است.

کالیستا از آغاز راه، هدف اول و آخر خود را تامین حداکثر رضایت مصرف کنندگان قرار داده است، از این رو تلاش تولید گنندگان محصولات این برند همواره بر این بوده است که با استفاده از مرغوب ترین و خالص ترین مواد اولیه اروپایی و بالاترین سطح استانداردهای ملی و بین المللی در بزرگ ترین سایت تولیدی تحقیقاتی و مچهزترین لابراتوآر کنترل کیفیت محصولات آرایشی خاورمیانه و همچنین با بهره گیری از مشاوره متخصصین برجسته حوزه محصولات آرایشی، به این هدف والا جامه ی عمل بپوشانند

گرایش به زیبایی، بخش جدایی ناپذیر سرشت و فطرت انسانی است و هنر، برآیندی است از زیبایی شناختی، تجربه ها و آموخته های فرد هنرمند. او با پرواز بر بال های هنر خویش، به افق های پهناوری از جهان و هستی دست می یابد که حاصلش، آفرینش زیبایی است. «کالیستا» که در زبان لاتین معنای « زیباترین» را دارد، نام مجموعه ی رنگارنگ و متنوعی از لوازم آرایشی است که از ویژگی های منحصربه فرد آن، کیفیت برتر، قیمت بسیار مناسب، و گوناگونی بی نظیر رنگ ها است .

بازی رنگ ها در طیف گسترده محصولات آرایشی کالیستا، هم در ماهیت فرآورده ها در قالب کهکشانی از رنگ های خیره کننده خودنمایی می کند و هم در جلوه ظاهری محصولات، چشم هر بیننده را به میهمانی شادمانه ی رنگ ها، که فصل گمشده ی زندگی انسان امروز است، فرا می خواند. طراحی و تولید محصولات برند کالیستا، بر اساس نیاز دنیای مدرن امروز و با هدف نمایان تر ساختن زیبایی چهره و فزون بخشی شادی و نشاط و اعتماد به نفس بانوان صورت گرفته است. کالیستا، از آغاز راه، هدف اول و آخر خود را تامین حداکثر رضایت مصرف کنندگان قرار داده است، از این رو، تلاش تولیدکنندگان محصولات این برند، همواره بر این بوده است که با استفاده از مرغوب ترین و خالص ترین مواد اولیه اروپایی و بالاترین سطح استانداردهای ملی و بین المللی در بزرگ ترین سایت تولیدی تحقیقاتی و مجهزترین لابراتوار کنترل کیفیت محصولات آرایشی خاورمیانه، و همچنین با بهره گیری از مشاوره متخصصین برجسته حوزه محصولات آرایشی، به این هدف والا، جامه ی عمل بپوشانند. حاصل این تلاش پیگیر و مستمر، رنگین کمانی از محصولات آرایشی بی همانند کالیستا بوده است تا احساسی زیبا و رنگی تازه و شادمانه، به زندگی شما هدیه کنیم.

  • ویشز
  • اسفند ۱۷, ۱۳۹۷
  • 669 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه